Pomoc s registrací očkování pro seniory

Ve spolupráci s městem Králíky jsme se rozhodli pomoci seniorům, kteří nejsou samostatně schopni zaregistrovat se na očkování proti Covid-19.

Registrace probíhá na tomto odkazu: https://registrace.mzcr.cz/

Nabízíme pomoc pokud:

• Neumíte nebo nemáte možnost práce s internetem.
  • Nemáte ve svém okolí příbuzného nebo přítele, který by vám pomohl.
  • Nedaří se vám zaregistrovat se s pomocí dispečerů na lince 1221 (doporučujeme zkoušet opakovaně, dispečinky jsou sice zahlcené, ale předpokládáme, že situace se bude zlepšovat).

Co budete potřebovat:

Mobilní telefon, který si vezmete s sebou (nabitý).

Občanský průkaz

Kartičku zdravotní pojišťovny

V knihovně jsme pro vás v pracovní dny 9.00 – 11.00

Doporučujeme, abyste před návštěvou knihovny ještě zavolali na číslo 777 734 215 nebo 777 631 813. Rádi bychom předešli tomu, abyste cestu do knihovny vážili zbytečně. Senioři budou mít v systému přednost po celou dobu očkování.

Co můžete od nás čekat: pokud nebudou nějaké výrazné komplikace, pomůžeme vám zaregistrovat se do systému. Téměř jistě od nás nebudete odcházet s konkrétním termínem, ten vám přijde na mobil, až pro vás systém najde vakcínu, místo a čas.

Vážení občané, jsme připraveni vám pomoci, pokud to jenom trochu půjde.

Prosíme o trpělivost a přejeme především pevné zdraví!

Vaše knihovna