BEZKONTAKTNÍ VÝDEJ/VÝDEJNÍ OKÉNKO

ZŮSTÁVÁME V BEZKONTAKTNÍM REŽIMU / REŽIMU VÝDEJNÍHO OKÉNKA
Nejprve bychom vás chtěli znovu ujistit, že všechny výpůjčky jsou v souvislosti se zavřením knihoven automaticky prodlužovány a poplatky z prodlení (pokuty) nebudou vybírány.
Rezervace, které tu na vás čekají, nerušíme (viz. také bod 6).
Jak si knihy můžete vypůjčit?
1. Navštivte ONLINE KATALOG – z tohoto odkazu: https://katalog.knih – Vyberte si zde knihy, které jsou k dispozici – DOSTUPNÉ (upozorňuji také na možnost prohlížení nových knih https://katalog.knihovnakraliky.cz/Search/NewItem ), napište je do mailu info@knihovnakraliky.cz + vaše telefonní číslo.
2. Nebo: napište nám mail na info@knihovnakraliky.cz o jaký žánr a počet knih byste měli zájem (např.: vaření, romantické, napínavé, česká detektivka, konkrétní autor atd…) + vaše telefonní číslo.
3. Maximální počet výpůjček je 10 knih nebo například 5 knih a 5 časopisů.
4. Vyčkejte na kontakt z knihovny! Až bude pro vás balíček připraven, kontaktujeme vás a přijdete do knihovny ve výdejních časech.
5. Balíčky budou vydávány v kanceláři knihovny v 1. patře.
6. Dřívější REZERVACE – touto cestou si můžete požádat také o knihy, které vám byly zarezervovány (přišel vám mail o rezervaci) a vyzvednout si je v knihovně.
7. Stále nabízíme také dovážku objednaných knih, především čtenářům, kteří jsou nemocní nebo jinak indisponovaní.
8. Tato pravidla platí i pro dětské oddělení.
9. Budeme rádi, když informaci o možnosti výdeje knih budete šířit mezi ostatní čtenáře, kteří nepoužívají internet. Děkujeme.
Kdy si budete moci objednané knihy vyzvednout?
Poté, co vás kontaktuje knihovna:
Po – Pá 9:00 – 11:00 13:00 – 15:00
v 1. patře v kanceláři knihovny
Vaše knihovna
tel.: 777 734 215
info@knihovnakraliky.cz