Změna v návaznosti na další vládní opatření

❄️Vážení čtenáři, do čtvrtku 17.12.2020 půjčujeme v běžných dobách, od pátku do středy 23.12. 2020 přecházíme opět na systém výdejového okénka. Vaše požadavky vyřídíme rádi po předchozí domluvě ❄️mailem info@knihovnakraliky.cz nebo ❄️telefonem 777 734 215. ❄️❄️❄️

Doufáme, že do vánočních svátků již žádné další změny neproběhnou, jaký režim bude po Novém roce (tedy od 4. ledna 2021) samozřejmě ještě netušíme.
Předpokládáme však, že minimálně systém výdejového okénka bude zachován, neboť je v tabulce PES i ve stupni 5. Protože se ale měnila v čase i kritéria této tabulky, prosíme o vaši trpělivost a děkujeme předem za pochopení.

DŮLEŽITÉ! Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám NEBUDEME VYBÍRAT POPLATKY Z PRODLENÍ (POKUTY), nenechte se vystresovat případnými maily, které dostanete od automatu z počítače. Rezervované knihy na vás POČKAJÍ a vše vyřešíme osobně nebo mailem a telefonem. Knihovní systém bohužel nebyl vytvořen pro dobu pandemie COVID a my nedokážeme ovlivnit všechna nastavení, která by byla za potřebí.

Děkujeme za pochopení, vaše knihovna ❄️❄️❄️